Zuzana Ticová

Zuzana Ticová

Fitball
Miniškolička

Ahoj! Jsem aktivní maminka dvou dětí a s rodinou žijeme v Příboře. Odmalička je mou nejoblíbenější činností pohyb, několik let jsem tančila a cvičila gymnastiku. Také miluji přírodu ve všech jejich formách a pobyt v ní. Proto jsem vystudovala Fakultu sportovních studií a Pedagogickou fakultu v Brně a stala jsem se učitelkou tělesné výchovy a biologie. Kromě studií jsem absolvovala i několik instruktorských školení a vedla jsem (vedu) různé kurzy (PowePlate, Power jóga, Flowin, Fitball, Cvičení pro těhulky, Děti na startu). S mužem a dětmi trávíme mnoho času turistikou, za jakéhokoliv počasí. Rádi cestujeme a poznáváme všemožná zákoutí u nás i v zahraničí, rádi nacházíme místa, kam běžný výletník často ani nezavítá.
Zprostředkovat skrze své kurzy či zájmové kroužky radost z pohybu a umožnit tak dětem a dospělým strávit příjemný čas, je pro mne víc posláním než povoláním. Myslím si, že sport (zejména ten rekreační) a obecně zdravý pohyb mají pro člověka obrovský význam a to jak tělesný, tak i duševní.
Díky svým dětem se stále vzdělávám nejen v oblastech výchovy. Oslovuje mne kontaktní rodičovství, respektující výchova, lesní, intuitivní a montessori pedagogika, sebeřízené vzdělávání a nenásilná komunikace. Principy těchto konceptů se snažím zapojovat do našeho každodenního života. K dětem přistupuji laskavě a s respektem k jejich individuálním potřebám.
 Na Vaše děti se těším v Heidi  miniškoličce a na dospěláky na svém kurzu FITBALL