Zuzana Ticová

Zuzana Ticová

Fitball

Pohybovky

Ahoj všichni, pokud bych se měla nyní stručně charakterizovat, jsem momentálně především maminkou syna Richarda, který se narodil v roce 2016. Rodičovství si užívám a všechny radosti i strasti s tím spojené mne velmi naplňují. Ale jelikož jsem vždy byla aktivní člověk, nezapomínám ani teď sama na sebe a svou psychickou i fyzickou „údržbu“. A právě proto jsem se rozhodla opět začít vést kurzy, které mi umožní směřovat část svých myšlenek i jinam než na syna a běžné denní starosti.
Už jako malá jsem hodně sportovala, především tančila a cvičila gymnastiku a také jsem milovala přírodu. Tyto zájmy ve mne přetrvávaly a proto pro mne byla volba povolání brzy jasná. Vystudovala jsem Fakultu sportovních studií a Pedagogickou fakultu v Brně a stala jsem se učitelkou tělesné výchovy a biologie. Kromě studií jsem absolvovala i několik instruktorských školení a vedla jsem (vedu) různé kurzy (PowePlate, Power jóga, Flowin, Fitball, Cvičení pro těhulky, Děti na startu).
Poskytovat skrze své kurzy či zájmové kroužky radost z pohybu a umožnit tak dětem a dospělým strávit příjemný čas, je pro mne více posláním než povoláním, stejně jako výuka ve škole (i když s dětmi na 2. Stupni ZŠ o tom někdy zapochybuji J). Myslím si, že sport (zejména ten rekreační) a obecně zdravý pohyb mají pro člověka obrovský význam a to jak tělesný, tak i duševní.
Těším se na Vás na svém kurzu FITBALL.