Magda Rusnáková

Magda Rusnáková

Gravid jóga
Hormonální jóga
Jóga pro děti s rodiči (2 - 4 roky)
Jóga pro děti od 4 do 7 let
Jsem milující manželka a maminka dvou synů, tříletého Olivera a dvouměsíčního Kristiána, oba jsou nejvěrnějším důkazem toho, že vše, co dělám, má velký smysl. 
Můj prvotní zájem o jógu se projevil už na základní škole, kdy jsem se při pravidelném navštěvování kurzu jógy učila relaxovat a cvičit ásany. Jsem vystudovaná anesteziologická zdravotní sestra se specializací anesteziologie a resuscitace v intenzivní medicíně (ARO-JIP). V roce 2001 jsem se stala držitelkou certifikátu „Masér kondičních a rekondičních masáží“, vydaným Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR. 
V průběhu studia střední školy a nástavbového studia jsem měla na vlastní aktivity stále méně času, a tak ten pravý čas se věnovat józe přišel až v mých 24 letech. Tehdy jsem začala pravidelně, jednou týdně, docházet do cvičení jógy. Cvičitelka si všímala již od začátku, že do cvičení jógy dávám vše, že jógou žijí naplno. Proto jsem později přijala její nabídku na místo vedoucí cvičitelky Jógy pro nejmenší, tedy dětí do deseti let. Tento kurz jsem vedla v letech 2011 – 2014. Kurz navštěvovalo 14 dětí. Je nádherné sledovat děti, které cvičí jógu s maximální oddaností a zájmem.
Ke kurzu hormonální jógy Martiny Mangové mě navedlo mé sedmileté snažení se o miminko. Po roce cvičení a dodržování zdravého životního stylu jsem otěhotněla a nyní jsem šťastná, že mám své dva syny, kteří jsou pro mne ten největší životní dar.
Od roku 2015 jsem certifikovaný lektor Hathajógy, odbornost jsem si rozšířila získáním certifikátů „Lektorka Dětské jógy“ a „Lektorka Gravid jógy“ v Om Yoga Studiu v Praze.
Hari Om, těším se na Vás na mých lekcích.
Vaše cvičitelka jógy Magda Rusnáková