Heidi Sobotka

Heidi Sobotka

Zakladatelka a jednatelka centra
Ranní powerjóga
Powerjóga FIT and SLIM
Jóga pro děti 4 - 9 let
Jóga hrátky
Cvičení s dětmi v šátku
Zumba pro dospělé
Jsem máma třech úžasných dětí, Vitaliho narozeného v roce 2014, May narozené v roce 2016 a syna Elona narozeného v roce 2018.
Během studií na gymnáziu jsem absolvovala kurz trenéra tenisu a poprvé se věnovala trenérské činnosti dětí. V roce 2009 jsem se stala Schwinn cycling level bronze Instructor. Poté přišla v roce 2011 na řadu další školení – stala jsem se certifikovanou Zumba instruktorkou, absolvovala jsem také kurz Zumba Kids a rekvalifikační kurz Fitness trenéra.
Po gymnáziu jsem vystudovala vysokou školu ekonomickou v Ostravě, ale mé srdce mě táhlo ke sportu a vytváření volnočasových aktivit pro děti a dospělé.
Své další znalosti a dovednosti jsem rozšířila v roce 2012 o kurz Port De Bras, zúčastnila jsem se školení Bosu core a osobního tréninku žen pro těhotné a po porodu. V roce 2014 jsem absolvoval kurz Piloxingu. Jako poslední jsem v roce 2016 absolvovala kurz Cvičení s dětmi v šátku dle metodiky Anny Kohutové.
Tanec a sport je pro mne vášní, stal se mým životním stylem.
V roce 2014 a 2015 jsem bydlela ve Vídni, kde jsem působila jako instruktorka tanečních a fitness lekcí.
Od léta 2015 žiji opět v ČR, kde můžete navštívit mé lekce, absolvovat se mnou sportovní pobyt nebo tábor pro děti.
Spolupodílím se na programu a chodu rodinného centra, zajišťuji přednášky, vedu lekce Cvičení s dětmi v šátku a Zumbu pro děti a dospělé.