Andrea Čvančarová

Andrea Čvančarová

Pilates

 

Ahoj. Jmenuji se Andrea Čvančarová a miluju aktivní život. Od útlého věku jsem se věnovala pohybu a to především tanci na ZUŠ Zdeňka Buriana v Kopřivnici. Tento koníček se stal mým osudem, a proto jsem následovala své srdce a rozhodla se studovat Taneční konzervatoř Duncan centr v Praze obor - scénický tanec a divadlo. Zde jsem nabrala základy spoustu zkušeností pro mou budoucí cestu.
V roce  2011  jsem absolvovala rekvalifikační kurz Fitness Instruktor v Praze. V této době jsem již vedla kruhové tréninky pro ženy a současně lekce na strojích Power Plate. V roce 2013 jsem absolvovala u Doc. PhDr. Evy Blahušové CSc. ve společnosti Wellness.cz rekvalifikační kurz Pilates instruktor. Cvičení mě tak oslovila, že jsem se specializovala cíleně na tento tip cvičení.
Jelikož jsem se v roce 2016 stala maminkou, našla jsem si cestu také ke cvičení pro těhulky, kde jsem si sama na sobě mohla vyzkoušet, jaké to je, cvičit s bříškem. Každoročně absolvuji semináře, abych si rozšířila obzory a mohla tak předat nové poznatky svým klientkám.
Budu se na Vás těšit v lekcích Pilates.