Zumba pro děti

Zumba pro děti

Zumba pro děti je cvičení speciálně upravené pro děti - děvčata i chlapce. Obsahuje prvky stylů jako je hip-hop, reggaeton a pop. Vede děti k základním konceptům jako je koordinace, rozvoj pohybových schopností, správné držení těla, disciplína, sebevědomí a týmová spolupráce. Navíc se u Zumby děti skvěle zabaví.
Děti se učí a rozvíjí základní pohybové dovednosti tak, jak je přirozené jejich věku.
Ve všech lekcích jsou děti vedeny tak, aby poznaly, že pohyb je příjemný a měly z pohybu radost. To bývá základem k tomu, aby děti našly cestu ke sportování i v období dopívání a v dospělosti.

Lekce probíhají v úterý:
16:30- 17:15 – mladší děti (4 – 6 let).
Kurz bude spuštěn od září 2020 z důvodu časové vytíženosti lektorky. Děkujeme za pochopení.
V den konání lekce můžete se svým dítětem zdarma využít vstup do herny před i po lekci v rámci daného bloku otevření herny podle toho, kdy se lekce koná, tj. 9:00 - 12:00 hod. nebo 15:00 - 18:00 hod. V případě, že budete chtít hernu využít s dalším dítětem, které však kurz nenavštěvuje, je cena vstupu do herny za další dítě 20 Kč. Další dítě, prosíme, nahlaste obsluze u vstupu do herny. 
Lekce neprobíhají ve dnech školních prázdnin a státních svátků pro školní rok 2019/2020. Termíny prázdnin a svátků jsou vystaveny na nástěnce v Heidi rodinném centru nebo je naleznete na stránkách MŠMT ČR. 
V případě, že se nemůžete zúčastnit lekce a zároveň při včasné omluvě předem, je možné si lekci nahradit využitím bezplatného vstupu do herny. Platná omluva musí být odeslaná na email omluva@heidirodinnecentrum.cz nejpozději 24hodin před začátkem lekce. Prosíme, pokud chcete lekci omluvit a zároveň vynahradit bezplatným vstupem do herny, posílejte omluvy pouze na výše uvedený email. Na omluvy zaslané na jiný email nebo telefon nelze brát z technických důvodů zřetel. Platby za nevychozené lekce se nevracejí. 

Přihlášení do Zumby pro děti je nutné provést pomocí registračního formuláře uvedeného na konci stránky. Po úspěšné rezervaci Vám budou zaslány potřebné informace ke kurzu.
V případě, že si nejste jistí, zda právě tento kurz bude pro Vaše dítě to pravé, můžete využít možnosti účasti na zkušební hodině a až poté se rozhodnout, zda budete pokračovat. Pokud chcete vyzkoušet zkušební hodinu, přihlaste se na email info@heidirodinnecentrum.cz a my Vám zašleme doplňující informace.
Děkujeme a těšíme se na Vás.

Chcete se registrovat do našeho kurzu?

Vyplňte náš registrační formulář níže!

[form_names]