Rebelky mini – tanečky pro děti

Rebelky mini - tanečky pro děti

Pohyb, tanec, rytmika... Kurz je zaměřený na celkovou pohybovou aktivitu důležitou pro zdravý rozvoj dítěte. Pro děti 4 - 8 let.

Kroměr rozvoje  kolektivní spolupráce, rozvoje koordinačních schopností a v neposlední řadě smysl pro "fair play", je hlavní náplní kurzu především rytmizační průprava a pohybová aktivita. 
Lekce probíhají v pondělí od 15:45 do 16:30.
Kurz probíhá od 21. září 2020 do 25. ledna 2021, celkem 17 lekcí.
Platba probíhá ve formě kurzovného na pololetí dopředu, platba 1275Kč za 17 lekcí.
Pokud jste nestihli začátek kurzu, nevadí. Do kurzu se můžete přihlásit kdykoliv během jeho průběhu
V den konání lekce můžete se svým dítětem zdarma využít vstup do herny před i po lekci v rámci daného bloku otevření herny podle toho, kdy se lekce koná, tj. 9:00 - 12:00 hod. nebo 15:00 - 18:00 hod. V případě, že budete chtít hernu využít s dalším dítětem, které však kurz nenavštěvuje, je cena vstupu do herny za další dítě 20 Kč. Další dítě, prosíme, nahlaste obsluze u vstupu do herny. 
Lekce neprobíhají ve dnech školních prázdnin a státních svátků pro školní rok 2020/2021. Termíny prázdnin a svátků jsou vystaveny na nástěnce v Heidi rodinném centru nebo je naleznete na stránkách MŠMT ČR. 
V případě, že se nemůžete zúčastnit lekce a zároveň při včasné omluvě předem, je možné si lekci nahradit využitím bezplatného vstupu do herny. Platná omluva musí být odeslaná na email omluva@heidirodinnecentrum.cz nejpozději 24hodin před začátkem lekce. Prosíme, pokud chcete lekci omluvit a zároveň vynahradit bezplatným vstupem do herny, posílejte omluvy pouze na výše uvedený email. Na omluvy zaslané na jiný email nebo telefon nelze brát z technických důvodů zřetel. Platby za nevychozené lekce se nevracejí. 

Kapacita kurzu je omezena. Přihlášení do kurzu Rebelky mini - tanečky pro děti je nutné provést pomocí registračního formuláře uvedeného na konci stránky. Po úspěšné rezervaci Vám budou zaslány podklady k platbě a potřebné informace ke kurzu.
V případě, že si nejste jistí, zda právě tento kurz bude pro Vaše dítě to pravé, můžete využít možnosti účasti na zkušební  hodině a až poté se rozhodnout, zda budete pokračovat. Pokud chcete vyzkoušet zkušební hodinu, přihlaste se na email:   info@ heidirodinnecentrum.cz a my Vám zašleme doplňující informace.

Na všechny malé tanečnice a tanečníky se těší lektorka Eva Brožová
Děkujeme a těšíme se na Vaše děti.

Chcete se registrovat do našeho kurzu?

Vyplňte náš registrační formulář níže!

[form_names]