Prožitková angličtina pro děti ve věku 5 – 8 let

Prožitková angličtina pro děti 5 - 8 let

Wow! This is English!
Kurz angličtiny pro děti založený na prožitkovém učení.
Děti poznávají jazyk hravou a zábavnou formou při zapojení více smyslů a využití emocionální paměti. Díky této interaktivní a přirozené komunikaci si osvojují řeč efektivněji, fixují si základy bez úsilí, reagují a prožívají podobně jako v bilingvním prostředí. Písničky, hry, unikátní výukové materiály, audiovizuální pomůcky – to vše s metodickým vedením.
Ve věku okolo 6-ti let mají děti spoustu výhod- větší kapacita učení, přirozené osvojení výslovnosti a intonace, lepší schopnost imitace, větší flexibilita, vyšší ochota komunikovat, menší strach z chyb a chybějící slovní zásoby. Děti se cizí jazyk učí mnohem rychleji než dospělí. Proto je dobré je cizímu jazyku vystavovat co nejdříve.
Rodič je na lekci vítán, pouze jako tichý pozorovatel, nezasahuje do lekce a "nepomáhá" případným překladem svému dítěti.
Pokud máte další dítko, v době konání lekce bude otevřena herna, kterou můžete využít k čekání.
Vhodné pro děti od 5 do 8 let.


Lekce probíhají každé pondělí od 16:20 do 17:05.
Kurz probíhá od 7. září 2020 do 25. ledna 2021, celkem 19 lekcí. 
Platba probíhá ve formě kurzovného na pololetí dopředu, platba 1900 Kč za 19 lekcí. 
Pokud jste nestihli začátek kurzu, nevadí. Do kurzu se můžete přihlásit kdykoliv během jeho průběhu.
V den konání lekce můžete se svým dítětem zdarma využít vstup do herny před i po lekci v rámci daného bloku otevření herny podle toho, kdy se lekce koná, tj. 9:00 - 12:00 hod. nebo 15:00 - 18:00 hod. V případě, že budete chtít hernu využít s dalším dítětem, které však kurz nenavštěvuje, je cena vstupu do herny za další dítě 20 Kč. Další dítě, prosíme, nahlaste obsluze u vstupu do herny. 
Lekce neprobíhají ve dnech školních prázdnin a státních svátků pro školní rok 2020/2021. Termíny prázdnin a svátků jsou vystaveny na nástěnce v Heidi rodinném centru nebo je naleznete na stránkách MŠMT ČR. 
V případě, že se nemůžete zúčastnit lekce a zároveň při včasné omluvě předem, je možné si lekci nahradit využitím bezplatného vstupu do herny. Platná omluva musí být odeslaná na email omluva@heidirodinnecentrum.cz nejpozději 24hodin před začátkem lekce. Prosíme, pokud chcete lekci omluvit a zároveň vynahradit bezplatným vstupem do herny, posílejte omluvy pouze na výše uvedený email. Na omluvy zaslané na jiný email nebo telefon nelze brát z technických důvodů zřetel. Platby za nevychozené lekce se nevracejí. 

Kapacita kurzu je omezena. Přihlášení do kurzu Angličtiny pro nejmenší děti je nutné provést pomocí registračního formuláře uvedeného na konci stránky. Po úspěšné rezervaci Vám budou zaslány podklady k platbě a potřebné informace.
V případě, že si nejste jistí, zda právě tento kurz bude pro Vaše dítě to pravé, můžete využít možnosti účasti na zkušební  hodině a až poté se rozhodnout, zda budete pokračovat. Pokud chcete vyzkoušet zkušební hodinu, přihlaste se na email:   info@ heidirodinnecentrum.cz a my Vám zašleme doplňující informace.
Kurz povede lektorka Anna Marie Maluya.
Děkujeme a těšíme se na Vás. Heidi rodinné centrum.

Chcete se registrovat do našeho kurzu?

Vyplňte náš registrační formulář níže!

[form_names]