Powerjóga FIT and SLIM

Powerjóga FIT and SLIM

Jedná se o dynamické cvičení ásan (pozic) s cílem uvolnit, protáhnout a posílit celé tělo. Dynamický styl jógy založený na zlepšení držení těla, vědomém zapojení dechu a rozvoji pozdravů slunce v sekvencích bojovníků, stejně jako pozic na zemi. Náplní lekce je protažení, dynamická část pro posílení vnitřních svalů a nakonec uvolnění a relaxace.
Lekce je vhodná pro všechny - začátečníky i pro pokročilejší, ženy i muže.
Tento styl posiluje kardiovaskulární a dýchací systém, aktivuje metabolismus, redukuje stres a napětí a uvolňuje nervovou soustavu, formuje celé tělo a obrací pozornost k vědomí sebe sama. Powerjóga nabízí kvalitní trénink těla a uvolnění mysli, stejně jako dodává tělu a mysli sílu.  Systém je založený na souhře svalové síly, protažení a koncentrace a dopřává člověku uvolnění a obnovení přirozeného zdroje vitality.
Tento systém je založený na realitě současného světa. Lidé chodí do práce, rádi se baví a popíjejí, ale také se chtějí cítit dobře.. V současném světě, kdy lidé chtějí a potřebují vypadat „dobře“ i kvůli svému zaměstnání, je powerjóga moderním konceptem zdraví a vitality. 
Tempo závisí na prodlužujícím se dechu a současně plynulosti, která je základním kamenem powerjógy. Jedná se o spojení přístupu kombinujícího sílu a ohebnost (sthira/sukham) a rozhodnutí cvičícího, s jakou odpovědností k sobě samému vše provádí. Powerjóga nabízí způsob praktikování ásan a technik jógy podle individuálních možností. Nepřikazuje a nekáže, ale poskytuje možnosti, dle kterých si každý volí vlastní přístup. Powerjóga rozvíjí sílu a možnost pro vlastní rozhodnutí a z toho plynoucí odpovědnost. To je význam „power“.
Lekce probíhají ve středu od 15. dubna 2020 v čase od 19:05 – 20:20 hod. v Heidi rodinném centru.
Na lekci je nutná rezervace na tel. 733 180 370.
Během období leden - březen 2020 lekce neprobíhají.
Lekce je vhodná pro všechny - začátečníky i pro pokročilejší, ženy i muže.
Cena jednorázového vstupu je 125 Kč za 75 minut lekce, permanentka 1100 Kč/10 vstupů, platnost permanentky 3 měsíce od vydání.
Kurz vede lektorka Heidi Sobotka , tel. 733 180 370