Pohybovky

Pohybovky pro děti 4 - 8 let

Sportovní hry s využitím tradičních i netradičních pomůcek, hudebně-pohybová průprava, základy gymnastiky, všestranný pohybový rozvoj, ale především spousta zdravého pohybu, hromada zábavy, kopa radostných zážitků a mnoho nových kamarádů. To vše je připraveno pro chlapce a dívky ve věku 4 – 8 let.
Nezáleží, zda je Vaše dítě šikovné či nešikovné, malé či vysoké, hubené či baculaté, v pohybovkách uvítáme všechny děti, které baví pohyb.
Pozitivní vztah k pohybu je důležité dětem vštěpovat od malička, avšak není potřeba se uchylovat k rané specializaci na jeden konkrétní sport. Mnohem přínosnější je začít všestranným pohybovým rozvojem a případně se profilovat až v pozdějším věku. Zabrání se tak předčasnému sportovnímu vyhoření dětí, ke kterému nejčastěji dochází v období puberty a je tak položen trvalý základ a návyk pohybové aktivity pro celý další život.
V pohybovkách se budeme mimo jiné snažit děti nenásilně přivést k radosti z pohybu a to jak v tělocvičně, tak na venkovním hřišti ZŠ. 17. Listopadu (za příznivého počasí).

Lekce budou probíhat ve středu od 16:00 do 16:55 hod.
Kurz bude probíhat od 12. září 2018  do 30. ledna 2019,  celkem 19 lekcí. Pokud jste nestihli začátek kurzu, nevadí. Do kurzu se můžete přihlásit kdykoliv během jeho průběhu.
Platba probíhá ve formě kurzovného na pololetí dopředu, platba 1710 Kč za 19 lekcí.
V den konání lekce můžete se svým dítětem zdarma využít vstup do herny před i po lekci v rámci daného bloku otevření herny podle toho, kdy se lekce koná, tj. 9:00 - 12:00 hod. nebo 15:00 - 18:00 hod. V případě, že budete chtít hernu využít s dalším dítětem, které však kurz nenavštěvuje, je cena vstupu do herny za další dítě 20 Kč. Další dítě, prosíme, nahlaste obsluze u vstupu do herny. 
Lekce neprobíhají ve dnech školních prázdnin a státních svátků pro školní rok 2018/2019. Termíny prázdnin a svátků jsou vystaveny na nástěnce v Heidi rodinném centru nebo je naleznete na stránkách MŠMT ČR. 
V případě, že se nemůžete zúčastnit lekce a zároveň při včasné omluvě předem, je možné si lekci nahradit využitím bezplatného vstupu do herny. Platná omluva musí být odeslaná na email omluva@heidirodinnecentrum.cz nejpozději 24hodin před začátkem lekce. Prosíme, pokud chcete lekci omluvit a zároveň vynahradit bezplatným vstupem do herny, posílejte omluvy pouze na výše uvedený email. Na omluvy zaslané na jiný email nebo telefon nelze brát z technických důvodů zřetel. Takto lze omluvit, resp. v herně nahradit,  maximálně 4 lekce za pololetí. Platby za nevychozené lekce se nevracejí.

Kapacita kurzu je omezena. Přihlášení do kurzu Pohybovek pro je nutné provést pomocí registračního formuláře uvedeného na konci stránky. Po úspěšné rezervaci Vám budou zaslány podklady k platbě a potřebné informace ke kurzu.
V případě, že si nejste jistí, zda právě tento kroužek bude pro Vaše dítě to pravé, můžete využít možnosti účasti na zkušební hodině a až poté se rozhodnout, zda budete pokračovat. Pokud chcete vyzkoušet zkušební hodinu, přihlaste se na email:  info@heidirodinnecentru.cz a my Vám zašleme doplňující informace.
Na první lekci rádi uvítáme i rodiče, další lekce však budou probíhat již bez rodičů. Před a po lekci můžete s dítětem využít pobyt v herně zdarma. 
Kurz vede lektorka Zuzana Ticová
Děkujeme a těšíme se na Vás.

Chcete se registrovat do našeho kurzu?

Vyplňte náš registrační formulář níže!

[form_names]