Jóga hrátky

Jóga hrátky pro děti od 18 měsíců do 3,5 roku

Kurz je určený pro děti ve věku 18 měsíců – 3,5 roku společně s rodiči, kdy rodič (maminka, tatínek, babička, dědeček nebo jiný blízky rodinný příslušník) doprovází dítě po čas celé lekce.
Lekce přináší nejen dětem radost ze cvičení. Děti se naučí lépe vnímat své tělo a respektovat sebe i své okolí v nesoutěživém prostředí. Cvičení pomáhá rozvíjet fantazii, čelit stresovým situacím a pracovat se svými emocemi. Živé děti zklidní, málo aktivní naopak povzbudí k činnosti.
Během lekce vnímáme potřeby dítěte, příliš na něj netlačíme a nenutíme jej. Některé děti ještě nemusí udržet stálou pozornost a některé potřebují více času si osvojit pohyb či si zvyknout na kolektivní lekci. Ideální je situace, kdy rodič sám cvičí a dítě se jej snaží samo napodobovat v pozicích, které přirozeně zvládne.
Vše probíhá hravou a zábavnou formou. Motivaci ke cvičení volíme podle věku, ale i povahy dítěte. Děti během lekce motivujeme básničkami, písničkami, pohádkami, skotačíme nebo i tancujeme. Do lekce zahrnujeme cestování i malování. Během lekce se podíváme do různých koutů světa, zacvičíme si spoustu pozic zvířat, které si můžeme namalovat a poté zacvičit. Při cvičení využíváme různé pomůcky – stuhy, masážní míčky, obrázky apod.
Jógové pozice přizpůsobujeme věku a schopnostem dítěte, provádíme je dynamicky a bez výdrže.
S sebou doporučujeme pohodlné oblečení pro dítě i doprovod, pití, cvičíme bosky nebo v protiskluzových ponožkách. Před lekcí nedoporučujeme jíst těžká jídla a cvičit alespoň hodinu po jídle.

Lekce probíhají  ve čtvrtek od 8:30 do 9:15.
Kurz probíhá od 16. dubna 2020 do 25. června 2020.
Během období leden - březen 2020 lekce neprobíhají.
Jógahrátky probíhají formou jednotlivého vstupu na každou lekci - 100 Kč, platíte jen za lekci, kdy jste přítomni.
Na lekci je nutná rezervace na tel. 733 180 370.
V den konání lekce můžete se svým dítětem zdarma využít vstup do herny před i po lekci v rámci daného bloku otevření herny podle toho, kdy se lekce koná, tj. 9:00 - 12:00 hod. nebo 15:00 - 18:00 hod. V případě, že budete chtít hernu využít s dalším dítětem, které však kurz nenavštěvuje, je cena vstupu do herny za další dítě 20 Kč. Další dítě, prosíme, nahlaste obsluze u vstupu do herny. 
Lekce neprobíhají ve dnech školních prázdnin a státních svátků pro školní rok 2019/2020. Termíny prázdnin a svátků jsou vystaveny na nástěnce v Heidi rodinném centru nebo je naleznete na stránkách MŠMT ČR. 
V případě, že se nemůžete zúčastnit lekce a zároveň při včasné omluvě předem, je možné si lekci nahradit využitím bezplatného vstupu do herny. Platná omluva musí být odeslaná na email omluva@heidirodinnecentrum.cz nejpozději 24hodin před začátkem lekce. Prosíme, pokud chcete lekci omluvit a zároveň vynahradit bezplatným vstupem do herny, posílejte omluvy pouze na výše uvedený email. Na omluvy zaslané na jiný email nebo telefon nelze brát z technických důvodů zřetel. Platby za nevychozené lekce se nevracejí. 

Kapacita kurzu je omezena. Přihlášení do kurzu Jóga hrátky roku je nutné provést pomocí registračního formuláře uvedeného na konci stránky. Po úspěšné rezervaci Vám budou zaslány podklady k platbě a potřebné informace ke kurzu.
V případě, že si nejste jistí, zda právě tento kurz bude pro Vaše dítě to pravé, můžete využít možnosti účasti na zkušební  hodině a až poté se rozhodnout, zda budete pokračovat. Pokud chcete vyzkoušet zkušební hodinu, přihlaste se na email:   info@ heidirodinnecentrum.cz a my Vám zašleme doplňující informace.
Kurz vede lektorka Heidi Sobotka
Děkujeme a těšíme se na Vás

Chcete se registrovat do našeho kurzu?

Vyplňte náš registrační formulář níže!

[form_names]