Gravid jóga

Gravid jóga

Chcete mít pohyb v těhotenství? Chcete se připravit na porod a být v těhotenství fit?
Gravid jóga je skvělou formou prenatálního bondingu a komunikace s miminkem, pomáhá maminkám tohle období si naplno užívat, vede je k tomu, aby si jej zdravě užívaly a nikoliv přežívaly.
Necvičila jste nikdy jógu? Nevadí, většina žen začíná cvičit jógu právě v těhotenství. Cvičit můžete po poradě s lékařem, přijímáme ženy po ukončeném prvním trimestru.

Lekce probíhají ve čtvrtek od 17:00 do 18:00.
Kurz probíhá od 3. září 2020 do 28. ledna 2021, celkem 19 lekcí. Pokud jste nestihli začátek kurzu, nevadí. Do kurzu se můžete přihlásit kdykoliv během jeho průběhu.
Pokud byste měla termín porodu během trvání kurzu, je možné po předchozí dohodě upravit počet lekcí a zároveň výši kurzovného. V takovém případě, prosíme, dopište termín Vašeho porodu do přihlášky.

Platba probíhá ve formě kurzovného dopředu, platba 1900 Kč za 19 lekcí.
Lekce neprobíhají ve dnech školních prázdnin a státních svátků pro školní rok 2020/2021. Termíny prázdnin a svátků jsou vystaveny na nástěnce v Heidi rodinném centru nebo je naleznete na stránkách MŠMT ČR. 
V případě, že se nemůžete zúčastnit lekce a zároveň při včasné omluvě předem, je možné si lekci nahradit využitím bezplatného vstupu do herny. Platná omluva musí být odeslaná na email omluva@heidirodinnecentrum.cz nejpozději 24hodin před začátkem lekce. Prosíme, pokud chcete lekci omluvit a zároveň vynahradit bezplatným vstupem do herny, posílejte omluvy pouze na výše uvedený email. Na omluvy zaslané na jiný email nebo telefon nelze brát z technických důvodů zřetel. Platby za nevychozené lekce se nevracejí. 

Kapacita kurzu je omezena. Přihlášení do Gravid jógy je nutné provést pomocí registračního formuláře uvedeného na konci stránky. Po úspěšné rezervaci Vám budou zaslány podklady k platbě a potřebné informace ke kurzu.
V případě, že si nejste jistí, zda právě tento kurz bude pro Vás to pravé, můžete využít možnosti účasti na zkušební hodině a až poté se rozhodnout, zda budete pokračovat. Pokud chcete vyzkoušet zkušební hodinu, přihlaste se na email info@heidirodinnecentrum.cz a my Vám zašleme doplňující informace.
Kurz vede lektorka Magda Rusnáková.
Děkujeme a těšíme se na Vás

Chcete se registrovat do našeho kurzu?

Vyplňte náš registrační formulář níže!

[form_names]