Cvičení s dětmi v šátku

Cvičení s dětmi v šátku/nosítku

Cvičení s dětmi na srdci je poporodní cvičení, které je koncipováno s důrazem na kontaktní rodičovství, podporuje a upevňuje vztahovou vazbu mezi matkou a dítětem. Jedná se o zcela unikátní cvičení v České republice. Je navrženo porodní asistentkou s mnohaletou praxí s poporodním cvičením.
Těhotenství a porod je pro ženu a dítě zázračný a oslavný proces, ale je taktéž velkou zátěží pro ženské tělo. Svaly, vazivová tkáň, fascie a šlachy se přizpůsobuji celých devět měsíců zvětšující se děloze a rostoucímu dítěti. Tělo ženy je na tyto změny připraveno, i přesto může dojít vlivem těhotenským změnám k bolestem v zádech a kyčlích, rostoucí děloha způsobuje větší tlak v močovém měchýři a oslabení svalů pánevního dna.
Porod je pro pánevní dno nejtěžší práce. Při komplikovaných porodech, při nástřihu či větším poranění hráze může dojít k poškození povrchových či hlubokých svalových vrstev, poranění nervů a svalů močové trubice a konečníku, což může mít za následek únik moči, pokles dělohy a močového měchýře, ochabnutí svalstva kolem pochvy, poškození pánevních vazů, bolestivost při pohlavním styku, bolestivost v místě nástřihu, atd. Důležitou prevencí je intuitivní pozice rodící ženy u porodu, neřízené tlačení a trpělivost při porodu děťátka, jen v tomto případě se minimalizují rizika rozsáhlého poporodního poranění a následných poporodních potíží.
Chcete navrátit svému tělu původní kondici po porodu, zpevnit svalstvo, napravit bolesti v zádech, zaujmout správné držení těla, posílit svalstvo pánevního dna a vnitřní korzet vašeho těla? A to vše v těsné blízkosti vašeho děťátka v šátku či nosítku? Pak naše poporodní cvičení s dítětem na srdci je právě pro vás. Cvičení je garantováno a navrženo porodní asistentkou s mnohaletou praxi v poporodním cvičení.
Naše cvičení je komplexní, prolínají se v něm celosvětové cvičící techniky pilátes, hathajóga, balantes, fitness cvičení a tance. Během lekcí se naučíte důležitá dechová cvičení, speciální cviky při rozestupu břišních svalů, posílení pánevního, cvičení také napomáhá zlepšení držení těla, efektivní posílení břišních, hýžďových a zádových svalů a to vše s radostí a v přítomnosti vašeho děťátka.

Lekce probíhají ve čtvrtek od 9:30 do 10:30 hod.
Kurz probíhá od 16. dubna 2020 - 25. června 2020, celkem 11 lekcí.
Během období leden - březen 2020 lekce neprobíhají.
Platba probíhá ve formě kurzovného na pololetí dopředu, platba 1100 Kč za 11 lekcí.
V den konání lekce můžete se svým dítětem zdarma využít vstup do herny před i po lekci v rámci daného bloku otevření herny podle toho, kdy se lekce koná, tj. 9:00 - 12:00 hod. nebo 15:00 - 18:00 hod. V případě, že budete chtít hernu využít s dalším dítětem, které však kurz nenavštěvuje, je cena vstupu do herny za další dítě 20 Kč. Další dítě, prosíme, nahlaste obsluze u vstupu do herny. 
Lekce neprobíhají ve dnech školních prázdnin a státních svátků pro školní rok 2019/2020. Termíny prázdnin a svátků jsou vystaveny na nástěnce v Heidi rodinném centru nebo je naleznete na stránkách MŠMT ČR. 
V případě, že se nemůžete zúčastnit lekce a zároveň při včasné omluvě předem, je možné si lekci nahradit využitím bezplatného vstupu do herny. Platná omluva musí být odeslaná na email omluva@heidirodinnecentrum.cz nejpozději 24hodin před začátkem lekce. Prosíme, pokud chcete lekci omluvit a zároveň vynahradit bezplatným vstupem do herny, posílejte omluvy pouze na výše uvedený email. Na omluvy zaslané na jiný email nebo telefon nelze brát z technických důvodů zřetel. Platby za nevychozené lekce se nevracejí. 

Kapacita kurzu je omezena. Přihlášení do Cvičení s dětmi v šátku či erg. nosítku je nutné provést pomocí registračního formuláře uvedeného na konci stránky. Po úspěšné rezervaci Vám budou zaslány podklady k platbě a potřebné informace ke kurzu.
V případě, že si nejste jistí, zda právě tento kurz bude pro Vás a Vaše dítě to pravé, můžete využít možnosti účasti na zkušební hodině a až poté se rozhodnout, zda budete pokračovat. Pokud chcete vyzkoušet zkušební hodinu, přihlaste se na email info@heidirodinnecentrum.cz a my Vám zašleme doplňující informace.
Kurz vede lektorka Heidi Sobotka.
Děkujeme a těšíme se na Vás. 

Chcete se registrovat do našeho kurzu?

Vyplňte náš registrační formulář níže!

[form_names]