Angličtina Helen Doron – Jump with Joey

Angličtina Helen Doron – Jump with Joey

Kurz přináší dětem 12 kreslených příběhů malého chlapce Paula Warda a jeho kamarádky Millie, kteří pomáhají klokanici Kangi a jejímu uličnickému synovi Joeymu vyřešit maléry ve Storyvillu.  Během výuky angličtiny se tak dětí učí také důležitým hodnotám,  především kamarádství a ochraně životního prostředí.
Studenti se během kurzu naučí 25 písní, spousty her a zábavných aktivit jak ve třídě, tak doma. Jump with Joey je první kurz angličtiny, který používá technologii rozšířené reality.
 Výuka jazyka je obohacena tím, jak postavy z kurzu Jump with Joye oživnou v kouzelných pracovních knížkách, a doplňují tak důležitou část metodologie Helen Doron  – domácí poslech.
Zcela nový kurz angličtiny pro studenty-začátečníky ve věku 6 až 9 let. Může být také vyučován jako návazný kurz po Fun with Flupe.
Helen Doron English má unikátní studijní materiály pro výuku čtení a psaní, které kombinují  učení pomocí zvuků členěných hlásek a volné techniky čtení. Výuka čtení a psaní se v různých zemích liší, proto je věk, kdy s ní začít, záležitostí zvyklostí dané země.
Zdroj textu: http://helendoron.cz/kids-6-12

Lekce budou probíhat v úterý od 17:30 do 18:20. Kurz začne v úterý 11. září 2018.
Kapacita dětí na hodině je omezena. Více informací a přihlášení na telefonním čísle 725 657 189 nebo na https://www.facebook.com/Helen-Doron-Kop%C5%99ivnice-1843152405927433/
Kurz vede lektorka Mgr. Monika Čevelová.