Angličtina Helen Doron – It’s a Baby Dragon

Angličtina Helen Doron - It’s a Baby Dragon

Kurz It’s a Baby Dragon je jedinečným muzikálním úvodem do angličtiny pro všechny děti ve věku 2 až 4 roky. Průvodci tohoto kurzu – princ Sam, kočička Fluffy a dráček Didi – představují dětem hravou formou základy anglického jazyka a děti se tak učí anglicky stejně snadno a přirozeně, jako se učí svůj mateřský jazyk.
 It’s a Baby Dragon je vhodný jako kurz pro malé studenty-začátečníky nebo jako navazující kurz pro děti, které již absolvovaly Baby’s Best Start.
Helen Doron používá unikátní programy a postupy, díky kterým jsou kurzy angličtiny pro děti velmi interaktivní, a děti tak výuka baví.
Helen Doron English je celosvětovou institucí s třicetiletými úspěchy na poli výuky dětí každého věku. Přes 1,5 milionů studentů dnes mluví anglicky díky programu výuky angličtiny Helen Doron English.
Proč Helen Doron? Protože naše výukové programy jsou nejlepší ve své kategorii, jsou vyvíjeny zkušenými odborníky v anglickém jazyce a vyučovány speciálně vyškolenými učiteli.
Zdroj textu: http://helendoron.cz/babies-0-2

Lekce budou probíhat v úterý od 15:30 do 16:20. Kurz začne v úterý 11. září 2018.
Kapacita dětí na hodině je omezena. Více informací a přihlášení na telefonním čísle 725 657 189 nebo na https://www.facebook.com/Helen-Doron-Kop%C5%99ivnice-1843152405927433/
Kurz vede lektorka Mgr. Monika Čevelová.