Angličtina Helen Doron – Fun with Flupe

Angličtina Helen Doron – Fun with Flupe

Fun with Flupe přináší dětem zbrusu nové příběhy malého chlapce Paula Warda, který pomáhá svým blízkým – babičce Fix a chlupáčkovi Flupovi – napravovat maléry v kouzelné Knize rýmů – a to vše zatímco se učí mluvené formě angličtiny.
Jejich společná dobrodružství jsou námětem 12 animovaných epizod vytvořených tak, aby děti naučily slovní zásobu zhruba 660 anglických slov, bezchybnou výslovnost a základy větné stavby anglické věty. Součástí kurzu je 25 písní, které byly speciálně komponovány pro podporu cílové slovní zásoby a slovních spojení.
Kurz angličtina pro předškoláky je vhodný pro začátečníky nebo děti pokračující ve výuce po kurzu Baby’s Best Start.
V Helen Doron se zaměřujeme na poskytování širokého spektra smyslových zážitků, které  vytvářejí přirozené prostředí, ve kterém si malé děti osvojují anglický přízvuk, cvičí svá první slova a utvářejí slovní zásobu. A to vše ve chvíli, kdy se výborně baví, během poslechu hudby, skrze pohyb, hry a zábavu.
Zdroj textu: http://helendoron.cz/kids-2-6

Lekce budou probíhat v  úterý od 16:30 do 17:20. Kurz začne v úterý 12. září 2017.
Kapacita dětí na hodině je omezena. Více informací a přihlášení na telefonním čísle 725 657 189 nebo na https://www.facebook.com/Helen-Doron-Kop%C5%99ivnice-1843152405927433/
Kurz vede lektorka Mgr. Monika Čevelová.