Kurzy

Vyberte si z naší nabídky kurzů pro děti i dospělé!

Kurz angličtiny pro nejmenší založený na prožitkovém učení. Děti poznávají jazyk hravou a zábavnou formou při zapojení více smyslů a využití emocionální paměti.

Čtěte více!

Písničky, hry, unikátní výukové materiály, audiovizuální pomůcky – to vše s odborným metodickým vedením. Díky této interaktivní a přirozené komunikaci si děti osvojují řeč efektivněji a zároveň se učí.

Čtěte více!

Jedinečný muzikální úvod do angličtiny pro všechny děti ve věku 2 až 4 roky. Průvodci tohoto kurzu – princ Sam, kočička Fluffy a dráček Didi – představují dětem hravou formou základy anglického jazyka

Čtěte více!

Ve 12 kreslených příbězích malého chlapce Paula Warda a jeho kamarádky Millie se dětí učí anglickému jazyku, ale zároveň také důležitým hodnotám, především kamarádství a ochraně životního prostředí.

Čtěte více!

Fun with Flupe přináší dětem zbrusu nové příběhy malého chlapce Paula Warda, který pomáhá svým blízkým – babičce Fix a chlupáčkovi Flupovi – napravovat maléry v kouzelné Knize rýmů – a to vše zatímco se učí mluvené formě angličtiny.

Čtěte více!

Cílem Zkoumálka je dětem nabídnout smysluplný program podporující jejich celkový vývoj: grafomotorický, výtvarný, pracovní, hudební, pohybový, rytmický, verbální i neverbální komunikaci a pomáhat tak dětem v přirozeném rozvoji osobnosti.

Čtěte více!

Aktivně a zábavnou formou společně podpoříme psychomotorický rozvoj Vašeho děťátka.

Čtěte více!

Cvičení speciálně upravené pro děti - děvčata i chlapce. Obsahuje prvky stylů jako je hip-hop, reggaeton a pop.

Čtěte více!

Cvičení s dětmi na srdci je poporodní cvičení, které je koncipováno s důrazem na kontaktní rodičovství, podporuje a upevňuje vztahovou vazbu mezi matkou a dítětem.

Čtěte více!

Taneční fitness hodina plná energie, skvěle hudby a dobré nálady. Kombinuje dynamickou latinsko-americkou hudbu a latinsko-americké tance spolu s aerobními pohyby.

Čtěte více!

Zdravotně – kondiční cvičení na velkých gymnastických míčích.

Čtěte více!

Chcete mít pohyb v těhotenství? Chcete se připravit na porod a být v těhotenství fit?

Čtěte více!

Pohodová, klidná a zároveň dynamická forma jógy, která harmonicky propojuje tělo i mysl.

Čtěte více!