26. 11. 2017 PŘEDVÁNOČNÍ RUKODĚLNÝ JARMARK s tvořící dílnou

Kdy: neděle 26. 11. 2017 od 15.00 – 18.00 hod.
Kde: prostory Heidi rodinného centra, Kopřivnice, Česká 684/31
Vstupné: zdarma
Těšit se můžete na nabídku originálních hand-made výrobků a s láskou připravených produktů místních tvořících maminek a žen 
Na jarmarku si budete moci zakoupit bižuterii vyrobenou z různých materiálů, vlasové doplňky, šperky z fimo hmoty, pohankové polštáře, kozí mýdla, lapače snů, patchworkové výrobky, háčkované zboží, šité hračky, tělové svíce, namíchané aromaterapeutické směsi, adventní věnce a jiné vánoční dekorace, dětské čepice „coolíšky“,  mandalky, přáníčka, bezobalové oříšky, čaje, ovoce (nutno vzít si s sebou pytlíky či nádoby na tyto produkty), eko výrobky, knihy a mnoho dalšího.

Součástí jarmarku bude tvořivá dílna, kde si zájemci budou moci vytvořit adventní svícen, věnec či jinou dekoraci s vánoční tématikou dle vlastní fantazie.
Tvoření je zpoplatněno příspěvkem na drobný tvořící materiál a organizaci ve výši 50Kč/tvořící osoba. Zároveň je potřeba si donést na toto tvoření svůj korpus věnce, svícnu, bodce na svíčky a svíčky, větší ozdoby dle vlastní fantazie k dekorování. Ostatní potřeby a tvořící materiál budou zajištěny. Děkujeme :-).

Pro děti bude v době trvání jarmarku otevřena herna. Vstup do herny je zdarma 🙂
Přijďte nakouknout a potěšit sebe či své blízké malým dárečkem. Vánoce se blíži 🙂
Zakoupením výrobků podpoříte především místní maminky a ženy v jejich tvořivé činnosti.

Ženy, které se s Vámi o svůj um podělí:
Jana Špirková – COOLišky (dětské čepice, náramky), Terez Machová (aromaterapeutické směsi, tělové svíce), Jana Klosíková (bižuterie z minerálů, plstěná bižuterie), Eva Strušková (náušnice, šperky, mýdla, pohankové polštáře), Jana Stránská (kozí mýdla), Kristýna Sekničková (patchwork), Hana Žáková (lapače snů), Blanka Tichavská (ořišky, ovoce, čaje, eko produkty, knihy, eko tipy), Lenka Čubová (háčkované zboží, šité hračky), Lucie Kociánová (vlasové doplňky), Simona Pfneislová (adventní věnce, vánoční dekorace),  Lucie Sedláčková (šperky z fimo hmoty, předměty zdobené fimo hmotou), Eliška Sekáčová (ozdoby a výrobky pletené z papíru), Barbora Sobotková (mandalky, mandalkové deníčky, omalovánky, šperky), Nikol Wlochová (ruční šperky a přáníčka), Jarmila Kresaňová (vánoční věnce, lapače snů, šité úpletové čepice)
Těšíme se na Vás!