26. 11. 2017 PŘEDVÁNOČNÍ RUKODĚLNÝ JARMARK s tvořící dílnou

V současné době připravujeme první ročník PŘEDVÁNOČNÍHO RUKODĚLNÉHO JARMARKU.
Momentálně hledáme a vítáme všechny, kteří vyrábějí hand made originální výrobky a chtěli by se o svůj um podělit i s ostatními. Sortiment není nijak omezen. Uvítáme rukodělné výrobky do domácnosti, bytu, zahrady, módní doplňky, bižuterii, s láskou vyráběnou kosmetiku, potraviny atd. A jelikož se blíží Vánoce, tak cokoliv dalšího, co může udělat jinému radost pod stromečkem 🙂 . 

Jarmark bude probíhat v neděli 26. 11. 2017 od 15:00 – 18:00 hod., v prostorách Heidi rodinného centra.

Prodejci se mohou hlásit a své místo si rezervovat na emailu: info@heidirodinnecentrum.cz
V přihlášce, prosíme, uveďte, jaký sortiment budete na jarmarku nabízet. A protože se jedná o náš první ročník Rukodělného předvánočního jarmarku, prodejní místo je pro Vás ZDARMA 🙂 .

Své místo si, prosíme, rezervujte do 12. 11. 2017. Děkujeme.

V době trvání jarmarku bude také otevřena herna, kde si mohou návštěvníci dát něco dobrého na zub a zároveň strávit svůj čas s dětmi.

Vstup do herny je v době jarmarku ZDARMA 🙂 . 


Součástí našeho jarmarku bude i tvořivá dílna, kde si zájemci budou moci vytvořit adventní svícen, věnec či jinou dekoraci s vánoční tématikou dle vlastní fantazie. Tvoření je zpoplatněno příspěvkem na drobný tvořící materiál a organizaci ve výši 50 Kč/tvořící osoba. Zároveň je potřeba si donést na toto tvoření svůj korpus věnce, svícnu, bodce na svíčky a svíčky, větší ozdoby dle vlastní fantazie k dekorování. Ostatní potřeby a tvořící materiál budou zajištěny. Děkujeme 🙂
Těšíme se na Vás 🙂